AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda3 1.6 Sport Executive – Volkswagen Golf 1.6 FSI Comfortline – Opel Astra 1.
Nederlands nieuwe nummer 1?
Al 35 jaar voert Opel de verkoopranglijst aan in Nederland. Maar de Astra zakte in 2003 naar een vierde plek en moest onder andere de VW Golf voor zich dulden. En ook de Mazda3 is bezig aan zijn opmars. Heeft de nieuwe Astra voldoende in huis om door te stoten naar de hoogste positie?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Meer led, minder chroom voor vernieuwde Opel Astra
Nieuws

Opel Astra krijgt behoorlijk andere neus
Autotest

Praktijkervaring Opel Astra: wordt de traditionele middenklasser door eigenaren gekoesterd?
Nieuws

Gouden sturen voor BMW, Opel en Volkswagen - en nog twee merken
Nieuws



