AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Chrysler PT Cruiser 2.0i Limited - Lancia Lybra SW 1.8 16v LX - Volkswagen New B
Verkleedpartij
Hij ziet er macho uit, de Chrysler PT Cruiser. Maar wat zit er onder z'n opvallende retro-koets? Wat gaat er schuil onder het gedistingeerde uiterlijk van de Lancia Lybra SW, dat herinneringen oproept aan het roemruchte verleden van het merk. En hoe 'New' is VW's New Beetle. We kleden het trio uit.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Dit is de enige auto ooit die met een V5 én een 5-in-lijn werd geleverd
Youngtimer
Je wilt een Volkswagen (New) Beetle? Hier moet je op letten
Op Zoek Naar
Goedkoper dan huren: roadtrip met een auto voor €2.500 die je daarna weer verkoopt
Achtergrond
Zo wild waren de jaren nul bij Volkswagen: Phaeton en Beetle RSi
Op Zoek Naar