AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo 155 2.0 Twin Spark
Aandacht voor bouwpakket
Het was acht jaar geleden dat Rutger Deterd Oude Weme voor een paar centen een Alfa Romeo 155 aanschafte. Het werd een heus project. Inmiddels is alles aan de Alfa aangepakt. Ook de originele motor zit er niet meer in. Joe gaat eens oordelen of Rutger al zijn werk goed heeft gedaan. "Het voelt een beetje alsof ik examen moet doen vandaag."
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download