AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Zwarte accentjes voor Mazda 3 MPS
55
Mazda heeft de 3 MPS voor modeljaar 2013 lichtjes aangepast. Subtiele uiterlijke wijzigingen onderstrepen de sportiviteit van het model, aldus het Japanse merk.
Die subtiele uiterlijke wijzigingen bestaan uit zwartgespoten buitenspiegels en een binnenste dakspoiler (want jawel, de MPS heeft er twee) in dezelfde tint. Het onderste deel van de achterbumper, voorheen meegespoten in de kleur van de carrosserie, is vanaf nu ook altijd zwart. De wielen passen mooi bij dit donkerder geheel door hun 'gunmetal' laklaagje.
Technisch verandert er niets aan de snelle 3. Dat is geen schande, want dankzij een 2,3-litermotor die 260 pk en 380 Nm levert knalt deze hatch nog altijd in 6.1 seconden naar de honderd.
Hoewel dit model Mazda 3 er pas sinds 2009 is, staat er voor volgend jaar al een compleet nieuw model op de planning. Hoe die eruit komt te zien, is deze week te zien in AutoWeek.
PRIVATE LEASE Mazda 3
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Autotest
Dubbeltest: Volkswagen Golf vs Mazda 3 - Wil je meer of wil je beter?
Op Zoek Naar
Deze hete hatchbacks heb je voor minder dan de prijs van gebruikte Tesla Model 3
Nieuws
Mazda 3 en CX-30 krijgen nieuwe mild-hybride 2.5 - prijzen bekend
Nieuws