Zeer zeldzaam: Audi A8 L W12 Exclusive
Bij deze zeldzame A8, overigens geen concept car, het woord 'Concept' in z'n naam verwijst naar het principe van kleine productieaantallen, ligt de nadruk op het interieur, en dan met name op twee elementen daarvan: hout en leer. Het hout dat Audi in deze lange limousine verwerkt, is afkomstig van speciaal geselecteerde olijfbomen en op een speciale manier bewerkt. Audi prijst de grijsbruine plakkaten om de 'fijne structuur en het natuurlijke, licht ruwe oppervlak dat wordt verfraaid door zilverkleurige accenten in de poriën'. Eigenaren van deze A8 vinden het bijzondere hout onder meer terug in de stoelleuningen, op het dashboard, de deurbekleding en op de tunnelconsole.
Daarbij zorgt de lederen bekleding voor een mooi contrast en is niet minder bijzonder. De cognackleurige runderhuid wordt afgewisseld met granietgrijze accenten, is afkomstig van het befaamde Italiaanse ledermerk Poltrona Frau en oogt volgens Audi bijzonder fraai, egaal en natuurgetrouw. Het unieke materiaal komt behalve op het meubilair terug op veel interieurelementen, zoals het schrijftafeltje achterin, de midden- en tunnelconsole, de deuren en de stoelkuipen. Om het bijzondere gevoel compleet te maken, is zelfs de contactsleutel met dit bijzondere huidje omhuld.
Had je deze auto's al gezien?

Audi A8 60 TFSI e quattro Dynamische vierwielbesturing | Stoelventilatie/massage v + a | Bang & olufsen sound system | Head-up display | Leder | Akoestisch glas | Navigatie | 19 Inch Velgen
- 2024
- 33.089 km

Audi A8 60 TFSI e 462pk quattro | Panoramadak | B&O Advanced | Ventilatie & massage | Servo | Head Up | Assistentiepakket plus | Digital Matrix | OLED
- 2024
- 25.712 km

Audi A8 60 TFSI e quattro S-Line S-stoelen Pano B&O 360 Head Up Keyless Softclose Matrix Massage ACC
- 2021
- 106.997 km