AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Voorlopig geen Focus RS'
22
Wie denkt dat de facelift van de Focus wel eens aanleiding zou kunnen zijn voor een nieuwe RS-versie, moeten we teleurstellen. Volgens Ford hoeven we voorlopig geen supersnelle Focus te verwachten.
Volgens het Britse AutoCar zou de nieuwe generatie Focus RS eigenlijk in 2015 gelanceerd worden, maar zijn die plannen nu van de baan. Fords Europese baas Stephen Odell zou hebben gezegd dat we voorlopig helemaal niets hoeven te verwachten op RS-gebied.
In plaats van de supersportieve Focus, die nog boven de ST in het gamma zou komen en een 330 pk sterk 2,3-liter turboblok zou huisvesten, komt het merk met een diesel-ST. Ook gaat een belangrijk deel van de aandacht naar de Vignale-versie van de Mondeo, een auto die kopers van premiummerken moet wegsnoepen. De concept-versie van die Vignale is overigens ook te zien op AutoWeek Live.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Focus 1.0 Trend 2e Eigenaar,Dealer Onderhouden,Navi,Airco,Cruise,Pdc,Lm velgen,N.A.P,Apk tot 02-2027
- 2016
- 142.751 km
€ 6.743

Ford Focus Wagon 1.5 ST-Line
- 2018
- 101.503 km
€ 13.995

Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost ST Line Business | Elektrisch inklapbare Trekhaak | Cruise Control | Parkeersensoren voor en achter | Navi |
- 2018
- 158.917 km
€ 12.900
Lees ook
Nieuws

Deze auto’s worden nét te laat youngtimer
Nieuws

'Ford Focus-opvolger heet Ford Bronco'
Achtergrond

De Ford Focus heeft ons 29 jaar en anderhalve week bezig gehouden
Nieuws

Doek valt definitief voor Ford Focus
Occasiontest
