Volvo verplaatst productie XC60

Merk wil importheffingen omzeilen

Volvo XC60
Volvo gaat productie van de voor de export naar de Verenigde Staten bestemde exemplaren van de XC60 verplaatsen van China naar Europa.

Op die manier hoopt het bedrijf Amerikaanse importheffingen op producten uit China naar de Verenigde Staten te mijden, zo tekent Reuters op uit de mond van topman Hakan Samuelsson. Het proces zou al in gang zijn gezet.

De Europese exemplaren van de XC60 worden gebouwd in Zweden. De modellen voor de rest van de wereld, waaronder China en de Verenigde Staten, lopen in China van de band. Auto's die al op de boot stonden, worden volgens Samuelsson teruggestuurd naar Europa voor verkoop alhier.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.