Volvo S80 facelift primeur op RAI

Volvo S80
Ingrijpend zijn de wijzigingen aan de Volvo S80 niet te noemen, maar het is wél een wereldprimeur op de komende AutoRAI.

Ingrijpend zijn de wijzigingen aan de Volvo S80 niet te noemen, maar het is wél een wereldprimeur op de komende AutoRAI. De bumpers zijn voortaan helemaal in de kleur van de carrosserie gespoten en kregen ook een nieuwe vorm. De grille helpt misschien nog het best om een nieuwe S80 van een oude te onderscheiden: die is voortaan opgebouwd uit vierkante blokjes. De achterlichten wijzigden ook, met als belangrijk verschil dat de knipperlichten nu ook duidelijk oranje zijn. Aan het interieur veranderde geen grote dingen, maar juist wat kleine zaken zoals de klokken.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.