Volvo EX30 verder onder handen genomen door Heico
Randje meer
Elektrisch of niet, Heico Sportiv laat geen Volvo ongemoeid. Zodoende moest ook de Volvo EX30 eraan geloven. Dat is overigens niet voor het eerst.
Het Duitse Heico Sportiv staat al sinds jaar en dag garant voor lekker dikke Volvo's en ook de Volvo EX30 mocht al een keer voor een Heico-behandeling langskomen. Dat was de eerste, maar zeker niet de laatste keer, zo blijkt nu. Heico heeft de EX30 nog eens onder de loep genomen en 'm nog net even wat dikker aangekleed. Eerder werd deze uitgebreidere upgrade al aangekondigd als een 'adembenemende bodykit'. Oordeel zelf.
Het grootste verschil met de eerste uiterlijke aankleding, zie je onderaan de auto. Rondom zorgen nieuwe, in carrosseriekleur gespoten vleugeltjes en spoilerlipjes voor net even een extra randje sportief ogende aankleding. Ook is er een nieuwe diffuser aan de achterzijde en onder de koplampen zitten voortaan bredere 'luchtinlaten'. Heico heeft zoals eerder bekend werd ook enkele nieuwe 20- en 21-inch wielen voor de EX30 en biedt ook spacers aan om 'm nog wat breder op zijn wielen te zetten. In juni worden de onderdelen beschikbaar, mocht je je uit willen leven.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Volvo EX30 Single Motor Extended Range Plus 69 kWh | 20" Heico velgen | Stoelverwarming | Keyless Entry | Harman/Kardon |
- 2024
- 22.117 km

Volvo EX30 Single Motor Extended Range Ultra 69 kWh | Panoramadak | 360° camera | Harman Kardon | Stoelverwarming
- 2024
- 45.705 km

Volvo EX30 Single Motor Extended Range Plus 69 kWh | ACC | Blis | Camera | H&K | 19"LMV
- 2024
- 24.171 km
PRIVATE LEASE Volvo EX30
Lees ook

Volvo stopt in de Verenigde Staten al heel snel met de EX30

Volvo EX30 goedkoper, vermogen bijna gehalveerd

Terugroepactie om brandgevaar Volvo EX30, maar Nederlanders hoeven zich geen zorgen te maken

Volvo EX30: 'In recordtempo van China naar België'

