Volkswagen-topman Herbert Diess zelf op vakantie met ID.3
Opstropen die mouwen
Wie onderweg naar zijn Italiaanse vakantiebestemming een Volkswagen ID.3 tegenkomt, moet even goed naar binnen kijken. De kans is namelijk groot dat Volkswagen-topman Herbert Diess zelf achter het stuur zit!
De lancering van de elektrische Volkswagen ID3 gaat bij Volkswagen zeker niet vlekkeloos en dat wordt ook concern-topman Herbert Diess aangerekend. Om te bewijzen dat hij zelf in elk geval vertrouwen in de zeer belangrijke hatchback heeft, stapt de bestuursvoorzitter en CEO van Volkswagen AG – de groep, niet meer het merk – deze vakantie zelf achter het stuur van een ID3.
Op de LinkedIn-pagina van de bestuursvoorzitter en CEO is te zien dat Diess met zijn dochter Caro een grijze ID3 oppikt bij een ID3 ‘pop-up-store’ in München. Hoewel het geheel ongetwijfeld even langs de marketingafdeling is gegaan en ‘casual’ in het Duitse woordenboek kennelijk het opstropen van de hemdsmouwen betekent, lijken de plaatjes toch verfrissend veel op reguliere vakantiekiekjes.
De rit is niet alleen maar voor de lol, want naar verluidt worden de tijdens deze vakantierit verzamelde data gewoon aan het ontwikkelteam van de ID3 doorgestuurd. Waar in Italië de vakantie van de familie Diess precies plaatsvindt, is niet bekend. Wel is duidelijk dat het hele feest twee weken moet duren.