Volkswagen Roadster niet voor 2012
De Volkswagen roadster komt later dan gepland. Eerder meldden wij u dat Volkwagen de auto voor 2011 op de rol heeft staan, maar dat blijkt voor de ingenieurs geen haalbare kaart.
Autocar meldt dat de Roadster met middenmotor pas in 2012 komt. Dit heeft te maken met het feit dat de open Volkswagen op een nieuw platform staat. Volgens eerdere berichten zou dit een verkort platform van de Audi R8 zijn, maar dat zou de compacte roadster wel erg duur maken. Verder moeten de ingenieurs nieuwe onderdelen speciaal voor de Roadster ontwikkelen. Dat zorgt ook voor een langer ontwikkelingstraject.
De BlueSport Concept is een voorbode voor de kleine roadster. De concept-car had een 2,0-liter TDI met 180 pk onder de kap, maar uiteraard komen er ook TSI-benzinemotoren naar de productieversie. Ook Audi en Porsche komen met een Roadster op deze basis. Die krijgen meer vermogen dan de Volkswagen, maar zijn uiteraard duurder. De Audi en de Porsche komen waarschijnlijk pas in 2014 op de markt.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Volkswagen T-Cross R-Line 1.5 TSI 150 PK DSG AUTOMAAT | LED Matrix IQ | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Navigatie |
- 2025
- 16.213 km

Volkswagen Polo 1.2 TSI HIGHLINE
- 2015
- 76.860 km

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150pk L1H1 28 | App Connect Navigatie | Trekhaak | Cruise Control | Verwarmbare Voorruit | Parkeersensoren Achter | Airco
- 2020
- 74.624 km
PRIVATE LEASE Volkswagen
Lees ook

Dit zijn de beste beginnersauto’s

Dit is waarom wij de Volkswagen ID7 Tourer zo'n fijne reisauto vinden

Nieuwe Volkswagen-SUV is de superruime zevenzitter die wij niet krijgen

Volkswagen ID4 biedt voor de basisprijs nu ineens wel voldoende actieradius



