Volkswagen met parkeerhulp voor aanhanger
Het systeem gaat onder de noemer Trailer Assist door het leven, en moet volgend jaar op de markt verkrijgbaar zijn. Met hulp van camera's en sensoren moet achteruitrijden met een aanhanger of caravan zo een stuk makkelijker worden.
Met een druk op de knop is Trailer Assist te activeren. Vervolgens bepaalt de bestuurder met een draaiknop de rijrichting van de auto en hetgeen er aan de trekhaak hangt. Het enige dat je zelf nog hoeft te doen is gassen en remmen, de ingestelde richting wordt automatisch door de auto gevolgd.
Verder heeft Volkswagen nog iets nieuws onder de zon. Area View '2.0' moet het mogelijk maken om de omgeving rond de auto zichtbaar te maken op een digitaal scherm. De nieuwe generatie Area View moet obstakels en kruisend verkeer herkennen. Wie het graag wil, kan z'n Area View uitbreiden met een extra camera achterop de aanhanger. Ook ín bijvoorbeeld de caravan of trailer moet zo'n digitaal oogje de boel in de gaten kunnen houden.
PRIVATE LEASE Volkswagen
Had je deze auto's al gezien?
![Volkswagen Tiguan 1.5 TSI R-Line Business+ Aut. [ Panorama Harman/Kardon Virtual Stoelverwarming ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/57628647/0-f79e28ef8342aabecd89dff975cabc60.jpg)
Volkswagen Tiguan 1.5 TSI R-Line Business+ Aut. [ Panorama Harman/Kardon Virtual Stoelverwarming ]
- 2021
- 128.528 km

Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life | NIEUW BINNEN | Navigatie | Stoelverwarming | Camera | Apple Carplay |
- 2024
- 24.256 km

Volkswagen ID.5 Pro 77 kWh Clima Navi Adapt Cruise PDC Camera LMV
- 2022
- 83.228 km