AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volgende Ford Fiesta ook uit Keulen
16
Een mooie opsteker voor de Ford-medewerkers in Keulen: het merk heeft bevestigd dat het de belangrijke Fiesta tot minimaal 2021 in de Duitse stad blijft maken.
De productiefaciliteit in Keulen blijft de komende jaren de enige Europese fabriek die de Fiesta bouwt, aldus Automobilwoche. Wel wil Ford de productiekosten met 295 miljoen euro gaan terugbrengen.
De besparingen moeten tot stand komen door onder meer de introductie van flexibele werktijden, het verminderen van het aantal shifts en het in dienst nemen van medewerkers van toeleveranciers.
In Saarlouis kiest Ford voor een soortgelijk scenario, waardoor er daar zekerheid is dat de Focus en C-Max van de band blijven lopen.
Tegelijkertijd wordt het aantal shifts in de motorenfabriek in Keulen juist vergroot van twee naar drie in verband met de grote vraag naar de Ecoboost driecilinder. Ook komen er 500 nieuwe banen bij in het ontwikkelingscentrum.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost ST-Line (PARKEERSENSOREN, LANE-ASSIST, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL)
- 2019
- 104.328 km
€ 11.945

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X (TREKHAAK, CAMERA, STOEL/STUUR VERWARMING, CRUISE CONTROL ADAPTIEF, PARKEERSENSOREN)
- 2021
- 99.769 km
€ 13.445

Ford Fiesta 1.0 125pk 5dr Titanium X
- 2022
- 178.390 km
€ 11.750
Lees ook
Koopgids

Dit zijn de beste beginnersauto’s
Achtergrond

Deze compacte hatchbacks waren ooit doodgewoon maar nu stijgen ze in waarde
Op Zoek Naar

Leuk sturen met een jonge Suzuki Swift voor €11.000 of toch liever een gebruikte Fiesta of Ibiza?
Mijn eerste auto

Wouter betaalde 1 gulden per cc voor zijn eerste auto, die hij Mike doopte
Nieuws
