Volg de Dukes of Meppel live!

Dukes of Meppel met Manta naar Zuid-Afrika
Afgelopen zaterdag vertrokken tweeëntwintig oranje gekleurde teams vanaf het Olympisch Stadion in Amsterdam in de richting van Zuid-Afrika. Tijdens deze Oranje Trophy leggen de tweetallen in tien weken 20.000 kilometer af, om begin juni aan te komen in Kaapstad, op tijd voor het wereldkampioenschap voetbal. AutoWeek volgt de Dukes of Meppel, twee jonge mannen op avontuur – in een feloranje Opel Manta A. Maar jullie kunnen ze zelf ook realtime volgen!
Team Dukes of Meppel bestaat uit de 21-jarige Persijn Bijker (rechts op de foto) en Menno Leeuwerink (22) uit Meppel. De twee vrienden wisten de oranje Manta op de kop te tikken die onder meer gebruikt is voor de bekende reclames over het Nieuwe Rijden. De auto was er op z'n zachtst gezegd niet goed aan toe en is door de twee mannen – met de nodige hulp van experts – helemaal opgeknapt om Afrika te doorkruisen. Wat dit allemaal voor problemen en hilarische verhalen heeft opgeleverd, lezen jullie in de papieren AutoWeek, waarin we de Dukes de komende weken volgen aan de hand van verschillende verhalen.
Track&Trace
Uiteraard houden we jullie ook via deze website op de hoogte van de voortgang van de Dukes. Geïnteresseerden kunnen de reis van de twee jonge avonturiers op elk gewenst moment volgen. Persijn en Menno hebben namelijk een Track&Trace-systeem aan boord waardoor we via satellieten continu kunnen kijken waar ze zich bevinden. Zijn ze de Nijl in Egypte veilig overgestoken, hebben ze de Ngorogoro-vallei al bereikt, blijft het Opeltje het doen door het onherbergzame Botswana zodat ze begin juni kunnen proosten op het succes van dat andere Oranje in Zuid-Afrika? De komende tien weken kun je de Dukes of Meppel zelf in de gaten houden via deze link en via een banner op onze homepage.

Lezersreacties (26)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.