AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Verkoop bedrijfswagens in EU stijgt verder
Totale groei op 7,5 procent
6
De verkoop van bedrijfswagens in de Europese Unie is in het eerste kwartaal van dit jaar sterk gegroeid, vooral door een verder aantrekkende vraag in maart. Dat blijkt uit cijfers die de Europese brancheorganisatie voor de automobielindustrie ACEA woensdag heeft gepubliceerd.
In maart werden 10 procent meer nieuwe bussen, bestelwagens en vrachtwagens op kenteken gezet in de EU. Daarmee kwam de totale groei in het eerste kwartaal uit op 7,5 procent.
In de eerste drie maanden van 2017 was de groei het sterkst in Spanje, waar een vijfde meer nieuwe bedrijfswagens werden verkocht dan in het eerste kwartaal van 2016. In Italië trokken de verkopen met 13 procent aan, terwijl Duitsland en Frankrijk plussen van respectievelijk 7,5 en ruim 9 procent noteerden. In Nederland stegen de verkopen met 3,5 procent.
Lees ook
Nieuws
Nieuwe Mitsubishi Grandis: terug als Renault Symbioz
Nieuws
Tesla Model Y in juni weer de nummer één van Nederland
Nieuws
Autoverkopen: Nog niet 1 op de 5 nieuwe elektrische auto's is van particulier
Skoda Superb Combi 2.0 TDI - 2013 - 460.635 km - Klokje rond
Nieuws