Veranderingen voor de Fabia

Wijzigingen aan in- en exterieur

Skoda Fabia 2005
De Skoda Fabia heeft voor het modeljaar 2005 flink wat veranderingen ondergaan. Zowel van binnen als van buiten zijn diverse details gewijzigd.
De Skoda Fabia heeft voor het modeljaar 2005 flink wat veranderingen ondergaan. Aan het uiterlijk zijn enkele details gewijzigd. In het interieur ging het er wat rigoureuzer aan toe.
De productie van de vernieuwde Skoda Fabia modeljaar 2005 begint op 9 augustus, als de vakantie in de fabriek is afgelopen. Er is een kennersblik voor nodig om de uiterlijke veranderingen aan de Fabia te ontdekken. Zo hebben de luchtinlaten aan de onderzijde van de voorbumper een andere vorm gekregen, is de vorm van de grille iets veranderd en ook de achterlichten zijn opnieuw op de tekentafel gegaan. Verder zijn er nog een nieuw assortiment kleuren en wielen.
Voor het interieur zijn ook nieuwe bekledingsmaterialen en -kleuren beschikbaar. Daarnaast heeft het dashboard een geheel andere vorm en zijn de instrumenten compleet nieuw ontworpen. Volgens Skoda past het nieuwe interieur nu beter bij de andere modellen van het merk.
Het aanbod van de modellen verandert niet. De Fabia blijft leverbaar als hatchback en estate en ook de sedan mag blijven. Aan de uitrustingsniveaus verandert wel het een en ander. De Classic, Ambiente en Elegance-uitvoeringen blijven gewoon gestaan maar aan de bovenkant van het programma wordt het aanbod aangevuld met de Laurin & Klement. Die heeft standaard onder meer een lederen interieur, elektrisch bedienbare portierramen aan de voor- en achterzijde, een in hoogte verstelbare passagiersstoel, parkeersensoren en zijairbags.

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.