AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Twee nieuwe diesels voor Opel Vectra
Twee nieuwe diesels voor Opel Vectra
Een nieuwe generatie diesels doet zijn intrede in de Vectra en de Signum. De 1,9-liter CDTI-Ecotec motoren zijn leverbaar met 120 en 150 pk.
Een nieuwe generatie diesels doet zijn intrede in de Vectra en de Signum. De 1,9iter CDTI-Ecotec motoren zijn leverbaar met 120 en 150 pk.
De nieuwe diesels voldoen aan de nieuwe Euro 4 emissienormen. Daarvoor zorgt onder andere een roetfilter. De CDTI-Ecotec motoren zijn gekoppeld aan een nieuwe handgeschakelde zesbak.
De 120 pk-variant heeft een maximum koppel van 280 Nm en een topsnelheid van 200 km/h. Het gemiddelde brandstofverbruik bedraagt 5,7 l/100 km. De 150 pk sterke CDTI brengt het tot 315 Nm en 217 km/h. Als verbruik wordt 5,8 l/100 km beloofd. Voor de Vectra Station en de Signum vallen deze cijfers iets ongunstiger uit.
De nieuwe CDTI-Ectotec motoren worden betrokken van Fiat, waar ze als Multijet door het leven gaan. De 150 pk-variant is bijvoorbeeld al te vinden in de nieuwe Alfa GT.
De prijzen van de 150 pk diesel beginnen bij € 29.335 voor de modellen zonder roetfilter. Met roetfilter kost de auto minimaal € 30.010. De productie van de 120 pk diesels start na de zomervakantie. In het najaar begint in ons land de levering. De 150 pk-versie is per heden te bestellen maar wordt pas vanaf mei geleverd..
Plaats een reactie
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Op Zoek Naar
Drie ruime gebruikte stationwagons: ideaal voor de komende vakantie
Vergelijkende test
Nu bijna zeldzamer dan een Ferrari: de ooit populaire Opel Vectra en Volvo 440 in een dubbeltest
Nieuws
Deftige Opel Vectra verdient trouw baasje - Liefhebber Gezocht
Nieuws