AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Turbo voor Colt en Outlander
Mitsubishi Colt 3-deurs op Autosalon van Parijs
Op de Autosalon van Parijs presenteert Mitsubishi de 3-deurs Colt. Ook de snelle Colt CZT en de Outlander Turbo worden dan voor het eerst getoond.
Op de Autosalon van Parijs, die duurt van 25 september tot en met 10 oktober, presenteert Mitsubishi de 3-deurs Colt. Ook de snelle Colt CZT en de Outlander Turbo worden dan voor het eerst aan het publiek getoond.
De 3-deurs Colt heet CZ3 en komt begin 2005 op de markt. Alle carrosseriedelen van de 3-deurs zijn ander dan die van de 5-deurs. Hij is iets korter en de verbrede dorpels en wielkasten geven hem een wat gespierder uiterlijk. De 3-deurs wordt leverbaar met hetzelfde motorenaanbod als zijn 5-deurs broer. Dat betekent dat er 3 benzinemotoren zijn met 75, 90 en 109 pk en 2 diesels met 68 en 95 pk. De turboversie van de Colt CZ3 wordt CZT genoemd. Dit model is voorzien van een 1,5-liter motor die 150 pk levert en een maximum koppel heeft van 210 Nm. De kleine Colt haalt er een topsnelheid mee van 210 km/h en de acceleratie van 0 naar 100 verloopt in 8,0 seconden.
Ook van de Outlander wordt op de Parijse beurs een versie met turbomotor voorgesteld. De krachtbron is een teruggetunede versie van de motor van de Lancer Evo VIII. Het is een 2,0-liter met een turbo en een intercooler die 202 pk levert en een koppel van maximaal 303 Nm. Het geeft de Outlander een topsnelheid van 220 km/h en een sprint van 0 naar 100 in 7,7 seconden. De Outlander Turbo is van zijn minder krachtige soortgenoten onder meer te onderscheiden door de ronde mistlampen aan de voorzijde en de luchtinlaat op de motorkap.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Mitsubishi
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mitsubishi ASX 1.6 HEV AT Instyle Harman Kardon geluidsinstallatie | Lederen bekleding | Parkeersensoren voor- en achter | Uitklapbare trekhaak | Stoelverwarming | Stuurverwarming | Full Options | Handsfree Parkeerhulp | Fabrieksgarantie
- 2025
- 4.086 km
€ 33.950

Mitsubishi Colt 1.3 Edition Two
- 2011
- 158.134 km
€ 3.950

Mitsubishi Outlander 2.0 Intro Edition bj.2011 Autom|Trekh|Apk.12-2026.
- 2011
- 205.338 km
€ 5.450
Lees ook
Nieuws

Ook deze Nissan is een Mitsubishi: nieuwe Nissan Rogue Plug-in Hybrid
Nieuws

Nieuwe Nissan Navara wordt geleend van Mitsubishi – tijd om terug te geven
Autotest

Test Mitsubishi Grandis - Renault-techniek, Mitsubishi-look, verrassend zuinig
Nieuws

Deze Mitsubishi Lancer lijkt zo uit de showroom gerold - In het wild
Nieuws


