AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota uBox voor 'Generation Z'
Universiteit tekent Toyota
18
Studenten van Clemson University (South Carolina) in de VS hebben zich de laatste twee jaar beziggehouden met een project voor Toyota. Het eindresultaat is er nu en draagt de naam uBox.
Studenten van het International Center for Automotive Research (CU-ICAR) van Clemson University, hebben de uBox in elkaar gezet: een auto die 'Generatie Z', de volgende generatie autokopers, moet aanspreken.
Volgens de samenwerking tussen Toyota en de studenten is de uBox een auto die 'jonge entrepreneurs' aan zich moet binden en die zowel als kantoor als vrijetijdsauto moet kunnen dienen. De auto heeft een relatief lage vloer, verwijderbare stoelen op rails en een interieur dat aan te passen is met onderdelen uit de 3D-printer. Onder de kap zit een niet nader gespecificeerde, volledig elektrische aandrijflijn.
PRIVATE LEASE Toyota
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Subaru Uncharted: Toyota C-HR+ van Subaru naar Europa
Nieuws
Toyota RAV4 verslaat Tesla Model Y en is populairste auto ter wereld
Nieuws
Vernieuwde Toyota bZ4X is veel goedkoper dan het origineel
Op Zoek Naar
De bijna vergeten Toyota Urban Cruiser of toch iets anders cross-overigs voor €5.000?
Nieuws