Toyota met sportieve concepts op Tokyo Auto Salon
Het Japanse merk had 34 aangepaste versies van bestaande modellen op z'n stand staan. De meer opvallende exemplaren hebben we voor je op een rijtje gezet.
De GRMN Mark X Concept is een aangepaste Mark X is in Japan een alternatief voor de Camry. Wat formaat betreft komt-ie aardig overeen, maar wordt als sportiever model gepositioneerd die zowel met achter- als met vierwielaandrijving te krijgen is. Het slagschip is alleen bij Toyota's speciale Toyopet Stores te koop. Het sinistere apparaat is een duistere jas aangemeten. Productieplannen zijn er vooralsnog niet.
Dan is er het door Gazoo Racing aangepaste duo van de GT86. De Toyota 86 x Style Cb en -Spider zijn in de basis een GT86, maar hebben een aangepast, bijna retro-achtig front gekregen. Vanbinnen is het tweetal rijkelijk van leder voorzien, op motorisch vlak bleven ze ongewijzigd, wel werd een aangepast remsysteem gemonteerd en voor wat extra uitstraling werd een set kortere veren opgetrommeld. Toyota zegt zich met de tweeling te richten op de vrouwelijke koper die van sportiviteit houdt.
Kijken we verder, dan komen we twee G's tegen: de Harrier G Sports Concept en de Vitz RS G Sports Concept. De Harrier, Toyota's nieuwe versie van de Lexus RX, heeft een spoilerset en dikkere wielen gekregen. De Vitz RS G Sports Concept, in feite een Yaris, is voorzien van sportstoelen, een bodykit en een aangepast motormanagementsysteem. In hoeverre de nieuwelingen productierijp zijn, is nog niet bekend.
PRIVATE LEASE Toyota
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Alfa Romeo: 'Hoe moet ons nieuwe elektrische model heten?'

Parkeren in Tilburg: duur in het centrum

Opel Corsa (1995) - Liefhebber Gezocht

Kunstmatige intelligentie tekent nieuwe (populaire) auto's

Importeurs werken opgebouwde tekorten weg

Elektrische Caterham in aantocht: meer dan elektrische Seven
Lezersreacties (27) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.