Toyota investeert in komst nieuwe Corolla
140 miljoen euro voor ombouwen fabriek
De Noord-Amerikaanse tak van Toyota spendeert 140 miljoen euro aan zijn fabriek in Blue Springs, een productielocatie waar het merk sinds eind 2011 onder ander de Corolla voor de lokale markt produceert. De locatie bereidt zich voor op de komst van een compleet nieuwe generatie.
De investering is nodig om de productielijnen van de Noord-Amerikaanse fabriek klaar te stomen voor de nieuwe Corolla, een auto die net als een steeds groter wordend deel van het leveringsgamma van Toyota op de modulaire TNGA-basis komt te staan. De komst van de nieuwe Corolla schept naar verwachting zo'n 400 banen. Verder gaat Toyota de Corolla voor de Noord-Amerikaanse markt ook bouwen in zijn nieuwe fabriek die het samen met Mazda op poten zet in Alabama.
Het bedrag van 140 miljoen euro maakt deel uit van Toyota's plannen om de komende vijf jaar maar liefst 8,2 miljard euro te steken in zijn in de Verenigde Staten gevestigde fabrieken.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Toyota Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid First Edition | NL-AUTO! | 1E EIGENAAR! | CAMERA | NAVI | ADAPT CRUISE | PARK SENS V+A | STOELVERWARMING | PRACHTIGE STAAT!
- 2023
- 43.425 km

Toyota Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid Business | Navigatie | Stoelverwarming | Chrome pack |
- 2021
- 65.323 km

Toyota Corolla Hybrid 140 Active | Navigatie | Radar Cruise Control | Nederlandse Auto | 10 JAAR GARANTIE |
- 2023
- 33.129 km
Lees ook

Toyota Corolla fijngeslepen op detailniveau

De Skoda Octavia Combi en Toyota Corolla TS zijn zo lekker gewoon gebleven

Terug naar bescheiden tijden met deze Toyota Corolla Coupé - In het wild

Deze Japanners hadden een diesel van Peugeot
