topsmart: forfour Brabus

Smart forfour Brabus

Hij werd al verwacht, maar zal volgende maand in Genève voor het eerst gepresenteerd worden: de smart forfour Brabus. De 1,5-liter motor heeft een forse vermogensinjectie gehad tot maar liefst 130 kW/177 pk.

Hij werd al verwacht, maar zal volgende maand in Genève voor het eerst gepresenteerd worden: de smart forfour Brabus. De 1,5-liter motor heeft een forse vermogensinjectie gehad tot maar liefst 130 kW/177 pk.

Het hoge vermogen werd bereikt door montage van een turbocompressor. In combinatie met het relatief lage gewicht van 1090 kg staat dit garant voor sportieve prestaties. Zo wordt de sprint van 0 naar 100 km/h in 6,9 seconden afgewerkt, de topsnelheid bedraagt 221 km/h. De maximum koppel heeft een maximum waarde van 230 Nm.
Standaard is de forfour Brabus uitgerust met onder meer airco, ESP, navigatiesysteem, een panoramisch glazen dak, elektrische ramen voor en achter en verwarmde en elektrisch verstelbare buitenspiegels. Aan de buitenkant is ook te zien dat we niet met zo maar een forfour te maken hebben. Lichtmetalen velgen (17-inch), een verlaagd sportonderstel, een grotere voorspoiler, verchroomde dubbele uitlaten, een achterspoiler en zijskirts benadrukken de sportieve prestaties. De forfour Brabus is verder herkenbaar aan het gaas in de grille. Verder heeft de auto nog enkele typische Brabus-accessoires zoals leren sportstoelen met stoelverwarming, een met leer bekleed stuur en speciale Brabus-meters.
De smart forfour Brabus is vanaf 28 februari te bestellen voor 33.500 euro. De eerste exemplaren worden vanaf mei geleverd.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.