Toyota's Prius zijn in Amerika hun bestaan niet meer zeker. Steeds vaker worden ze gevandaliseerd door mensen die moeite hebben met het groene gevoel.
In Amerika komt het steeds vaker voor dat de Toyota Prius wordt gevandaliseerd. We meldden al eens dat in het Californische Petula een vandaal rondliep die het op de hybride had voorzien. Daar werden in twee weken tijd zeven Priussen gesloopt. Ze zijn bewerkt met stenen, stoeptegels en er werd een Prius geramd met een andere auto. Het meest gepeperde verhaal komt van Nina Perkins. Toen haar auto na het vandalisme werd gerepareerd, werd ook haar vervangende Prius met een stoeptegel te pakken genomen.
Zeven weken geleden was in Los Angeles deze Prius aan de beurt. Hij werd 's nachts voor de deur van zijn eigenaar zonder pardon in de fik gezet. Voorlopig is er nog niemand gepakt voor het Prius-vandalisme. De Amerikanen geven mensen de schuld die tegen de milieubeweging zijn en het niet zien zitten dat de Japanse Prius de Amerikaanse automarkt verovert ten koste van het nationale product. In de VS is de Prius een icoon geworden voor het groene gevoel.
Plaats een reactie
![Toyota Prius 1.8 Dynamic Aut. [Leder Navi Clima / ECC ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59381048/0-3098100a0d008eaf077b871236ff0ea7.jpg)





