Sportief pakket voor de Cee'd

Kia Ceed
Naast Alfa Romeo is ook Kia vandaag sportief bezig. Het Koreaanse merk introduceert namelijk het Sport Pack voor de Cee'd en de Cee'd Sporty Wagon.
De importeur levert het Sport Pack op de Cee'd X-ecutive en X-clusive. Tot de meeruitrusting behoren sportieve stoelbekleding voorzien van een nieuw motief (op de X-ecutive in combinatie met zwart stof/leder, op de X-clusive volledig leer), 17 inch lichtmetaal, een bandenspanningcontrolesysteem, nieuwe grille en ander glas voor de koplampen. Metalen pedalen en een stuurwiel, middenarmsteun en stoelbekleding voorzien van contrasterende stiknaden maken het feest compleet.
Het Sport Pack kost op de X-ecutive 1.695 euro, voor de X-clusive bedraagt de meerprijs 1.095 euro. Die auto's krijgen sowieso al ESP, climate control, mistlampen en aansluitingen voor USB, AUX en iPod van de importeur mee.

PRIVATE LEASE Kia Ceed

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (28)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.