Rolls-Royce Ghost San Moritz van Onyx Concept
Het Britse Onyx Concept - dat zichzelf een 'bespoke designhuis' noemt, heeft zijn visie op de Ghost gepresenteerd. Volgens de Britten zelf is het 'de ultieme uiting van dynamiek en stijl'. Of ze daar gelijk in hebben, laten we maar even in het midden.
De Ghost is San Moritz gedoopt en beschikt over een andere voorbumper, een achterspoiler, sideskirts en vier uitlaatpijpen aan de onderzijde van z'n bilpartij. De Ghost ligt dichter bij het asfalt en 22-inch lichtmetalen wielen vullen de overgebleven millimeters in de wielkasten op.
De 6,6-liter V12 gaat er ten opzichte van de 'standaard' Ghost 60 pk op vooruit, en levert zodoende 622 pk. De bij Rolls-Royce leverbare V-spec heeft standaard al 593 pk, waarmee het verschil met Onyx Concepts versie beduidend kleiner is.