AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault positiever over Europese automarkt
28
Renault is op basis van een goed eerste kwartaal positiever geworden over de ontwikkeling van de Europese automarkt. Het bedrijf maakte donderdag bekend dat de slechte marktomstandigheden in Rusland en Latijns-Amerika zijn gecompenseerd door een opleving in onder meer Frankrijk.
De omzet van Renault, dat ook een belang van 43 procent bezit in het Nissan, steeg met 14 procent tot 9,4 miljard euro. De autofabrikant gooide hoge ogen met zijn modellen Captur en Twingo en profiteerde daarnaast van de zwakkere euro.
Renault verwacht nu dat de Europese automarkt dit jaar met 5 procent groeit, waar eerder werd gerekend op een groei van 2 procent. Dit jaar moeten er vijf nieuwe modellen op de markt komen, waaronder de nieuwe Espace en de Kadjar.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Renault
Lees ook
Nieuws

Toplimousine zuiniger dan stadsauto: dit zijn de efficiëntste EV’s!
Achtergrond

Hoe Renault steeds minder Frans en steeds meer een wereldmerk wordt

Test Renault Twingo E-Tech - Elektrische instapper is bruikbaar en volwassen
Achtergrond

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard
Vergelijkende test




