Renault Koleos als Initiale Paris in Parijs

Europees debuut met luxueuze versie

Renault Koleos INITIALE PARIS
Renault Koleos INITIALE PARISRenault Koleos INITIALE PARISRenault Koleos INITIALE PARISRenault Koleos INITIALE PARISRenault Koleos INITIALE PARISRenault Koleos INITIALE PARIS
Renault heeft de nieuwe Koleos in Parijs een Europees debuut gegund. De nieuwe cross-over krijgt gezelschap van een weelderige Initiale Paris-uitvoering.

In april stelde Renault in China de nieuwe Koleos aan de wereld voor, een model dat een trede boven de Kadjar op de SUV-ladder komt te staan. In Parijs staat de Europese versie van de hoge Fransman op de bühne en wordt daar vergezeld door een Paris Initiale-uitvoering.

Geheel volgens Renault-traditie is de Initiale Paris een luxueus aangeklede versie. De rijker uitgeruste variant is Noir Améthyste (donkerpaars) gespoten en heeft Metallic Prune-kleurige accenten. Daarbij staat de auto op donker 19-inch metend lichtmetaal en krijgt hij, naast verbrede wielkasten en Led-koplampen, een verzameling Initiale Paris-badges mee.

Het interieur is grondiger opgewaardeerd. Renault vouwt zwart- of grijskleurig nappaleer om de stoelen, het stuurwiel en de pookknop. Zesvoudig elektrisch verstelbare en verwarmbare stoelen maken deel uit van het luxefeest. Ook gelamineerde zijruiten, R-Link en een Bose audiosysteem met 13 luidsprekers zijn aanwezig. Hetzelfde geldt voor een hele rits veiligheidssystemen. We komen onder andere zaken als Emergency Braking, Lane Departure Warning, Safe Distance Warning, verkeersbordherkenning, vermoeidheidsherkenning en een achteruitrijcamera met parkeersensoren op de lijst tegen.

In de zomer van volgend jaar moet de nieuwe Koleos in de Nederlandse showrooms te vinden zijn.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.