Renault Captur ook als Samsung

Samsung QM3
Samsung QM3Samsung QM3Samsung QM3Samsung QM3Samsung QM3

Renault Samsung Motors heeft de Captur nu ook in Samsung-jas gestoken. De Franse cross-over zal als QM3 door het leven gaan.

Momenteeel is de Seoul Motor Show gaande, en daar heeft Renault Sansung Motors deze QM3 gepresenteerd. Erg veel verandert er niet. Sterker nog, er verandert helemaal niets. We zien exact de Captur zoals Renault die onlangs heeft onthuld, alleen is het model nu voorzien van andere logo's.

Laurens van den Acker staat trots naast zíjn model, dat nu dus ook zijn weg naar de Aziatische markt heeft gevonden. In de tweede helft van dit jaar staat de QM3 in de Koreaanse showrooms. Naast de QM3 voert Samsung de SM3, SM5, SM7 en QM5 in Korea. De SM3 kennen we hier als de Renault Fluence Z.E en de QM5 hebben wij hier op de weg gezien als de Renault Koleos.

PRIVATE LEASE Renault Captur

Lezersreacties (13)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.