Radical presenteert SR3 en SR8 met extra pit

Radical SR3 RSX en SR8 RSX
Radical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSXRadical SR3 RSX en SR8 RSX

Radical heeft ons dit weekend verrast met een tweetal nieuwe auto's. Alsof de SR3 en SR8 nog niet radicaal genoeg waren, hebben ze beide modellen met een extra pittig sausje overgoten. Ze zullen door het leven gaan als SR3 RSX en SR8 RSX.

De SR3 RSX heeft onder de kap een 1,5-liter viercilinder van Suzuki die goed is voor een vermogen van 210 pk. Volgens het Britse merk heeft de auto slechts 3,1 seconden nodig om de 60 mijl per uur te halen (96,5 km/h). De topsnelheid van de spartaanse racer ligt op net geen 250 km/h. Onder meer door het vergroten van de gasklephuizen en de toename van de diameter van de uitlaat weten ze dit soort prestaties uit het blok te toveren. Voor en achter zien we nieuwe diffusers en de auto is uitgerust met een nieuw lcd-scherm.

De extremere broer van de SR3 RSX, de SR8 RSX, heeft een nieuw buizenframe. Het vermogen bedraagt 440 pk, dat door een 3,0-liter V8 wordt gegenereerd. De zeven versnellingen tellende bak wordt bediend met schakelflippers. Met een gewicht van ruim 861 kilo zal de SR8 RSX snel zat van zijn plaats komen. Hoe snel precies blijft nog even gissen. Daar doet Radical nog geen uitspraken over. Wel mag je omgerekend bijna anderhalve ton neerleggen, wil je de auto in je bezit krijgen.

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.