AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Quattroporte voor 100 gelukkigen
2
De Porsche Panamera en de Aston Martin Rapide laten nog wel even op zich wachten en dat betekent dat de Maserati Quattroporte voorlopig het rijk alleen heeft. Want dat zijn natuurlijk de echte concurrenten voor de chique Italiaan. Inmiddels is er de zoveelste speciale uitvoering van de Quattroporte.
De Collezione Cento zit ontzettend riant in zijn spullen en om de exclusiviteit van deze Quattroporte te benadrukken worden er maar 100 van gebouwd. Maar wie het Italiaans een beetje machtig is had dat natuurlijk al aan de aanduiding gezien. De exclusieve ivoorkleurige lak en de 20 inch gepolijste wielen zijn zaken waaraan je de Collezione Cento van buiten herkent. In het interieur zitten lederen stoelen met diamantvormig stiksel, het dashboard is bekleed met Wengéhout en om het geheel af te maken zitten er parelmoeren inlegstukken op. Zo wil een Quattroporterijder zijn auto van binnen hebben, want tijdens de IAA in Frankfurt van september 2007 zijn Maseratirijders apart genomen om wat interieurconcepts te bespreken. Dit is het resultaat.
Achterin zit een Maserati Multimedia Entertainment systeem waarop je onder meer je iPod kunt aansluiten, maar ook video's afspelen of foto's bekijken behoort tot de mogelijkheden. Volop vertier dus aan boord van de Collezione Cento al is meerijden met zo'n 405 pk sterke bolide een belevenis op zich. Deze versie beschikt over de automatische zesversnellingsbak.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Maserati zwaait Quattroporte en diens V8 uit met Grand Finale
Nieuws
'Elektrische opvolger Maserati Quattroporte komt later'
Op Zoek Naar
Deze blingbling-limo’s koop je voor €20.000
Nieuws
'Volgende Maserati Quattroporte alleen als EV'
Nieuws