We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Maserati Quattroporte 4.2 Duo Select Schuifdak BOSE Leder
Kenteken: N-818-BJ
Merk: Maserati
Model: Quattroporte
APK tot: 17-07-2027
Tellerstand: 70224 KM
Carrosserievorm: Sedan
Aantal deuren: 4
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2004
Transmissie: Automaat
Kleur: zwart
Bekleding: Leder
Kleur interieur: beige
Motorinhoud: 4244 cc
Aantal cilinders: 8
Vermogen: 295 kW / 402pk
Ledig gewicht: 1999 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 15.8 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 3
Comfort
Cruise control
Regensensor
Exterieur
Bi-xenon koplampen
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling
Dimlichten automatisch en regensensor
Elektrisch schuifdak
Getint glas
Glazen schuifdak
Keyless entry
Koplampreiniging
Lichtmetalen velgen 18"
Mistlampen voor
Xenon koplampen
Infotainment
Audio-navigatiesysteem
Stuur multifunctioneel
Interieur
Achterbank elektrisch verstelbaar
Achterstoelen elektrisch verstelbaar
Airco automatisch
Elektrisch zonnescherm achterruit
Elektrische ramen voor en achter
Lederen interieur
Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Zonnescherm achterruit
Overige
Anti doorSlip Regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch Stabiliteits Programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarm klasse 3
LET OP – DUOSELECT TRANSMISSIE
De DuoSelect-transmissie schakelt momenteel trager dan normaal. Er zijn geen storingsmeldingen aanwezig. De exacte oorzaak hiervan is bij ons niet vastgesteld.
Wij willen hierover volledig transparant zijn en sluiten niet uit dat onderhoud, reparatie of eventueel vervanging van onderdelen van de DuoSelect-transmissie noodzakelijk kan zijn.
De auto wordt aangeboden in de huidige staat en de prijs is hierop afgestemd. Wij adviseren de koper om, indien gewenst, vóór aankoop een technische inspectie te laten uitvoeren.
Financiering
Wij bieden geen financiering of lease aan en werken daar niet aan mee. Verkoop vindt plaats op basis van directe betaling en inruil.
Disclaimer
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.