PSA zet 600 vacatures uit

Antwoord op grote vraag bedrijfswagens

PSA productie Expert Jumpy
Na anderhalf jaar blijft de vraag naar de middenklasse bestelwagen van Citroën en Peugeot zo groot, dat er voor mei dit jaar een vierde productieteam wordt klaargestoomd. Daarmee hoopt PSA het antwoord op de sterke vraag naar de modellen te hebben.

In bestelvorm staan de busjes bekend als Citroën Jumpy en Peugeot Expert. Bieden zij enkel ruimte aan passagiers, dan gaat het om de Citroën SpaceTourer en Peugeot Traveler. Het viertal wordt in het Franse Hordain geproduceerd. Voor die fabriek staan er nu 600 nieuwe vacatures open. PSA is namelijk bezig met het creeëren van een vierde productiegroep, bestaande uit onder andere productiemedewerkers, vorkheftruckbestuurders, onderhoudstechnici, automatiseringsdeskundigen en supervisors van productiesystemen. Voor minimaal 18 maanden kan het nieuwe team aan de slag met de productie van de Peugeots en Citroëns.

Ook krijg de nachtdienst meer bestaansrecht. Na twee tijdelijke periodes van eerst 6 en daarna 12 maanden, blijft deze ploeg nu vast bestaan. Buiten Europa worden de Peugeot Expert en Citroën Jumpy sinds oktober 2017 ook in Latijns-Amerika geproduceerd en zal in het eerste kwartaal van 2018 de productielijn in Rusland van start gaan.

Lezersreacties (53)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.