Porsche 911 Turbo S facelift duikt op

Ook reguliere 911 weer naakt te zien

Porsche 911 Turbo S facelift
Porsche 911 Turbo S faceliftPorsche 911 Turbo S faceliftPorsche 911 Turbo S faceliftPorsche 911 Turbo S faceliftPorsche 911 Turbo S faceliftPorsche 911 faceliftPorsche 911 faceliftPorsche 911 faceliftPorsche 911 faceliftPorsche 911 facelift
Porsche doet niet al te moeilijk over z'n gefacelifte 911. De opgefriste Turbo S treedt nu ook al ongecamoufleerd voor het voetlicht.

De gefacelifte 911 is nog steeds niet officieel onthuld, maar dat nieuws lijkt de testafdeling van Porsche niet bereikt te hebben. Er rijdt nu namelijk ook een ongecamoufleerde 911 Turbo S rond op de Nordschleife.

Bij die versie is dat extra opvallend, omdat die mogelijk nog niet eens op de IAA te zien is. In de praktijk onthult Porsche de Turbo-versie net iets later dan de reguliere versies. Deze Turbo S zou bijvoorbeeld op de LA Auto Show in november kunnen debuteren.

Bij de facelifts en generatiewisselingen krijgt de Turbo er traditioneel vermogen bij. De Turbo S is nu al goed voor 560 pk, dus de opgefriste versie zou wel eens 600 pk aan kunnen tikken. De reguliere Turbo zou dan bijvoorbeeld 560 pk kunnen krijgen.

Bij de facelift krijgen de Carrera en Carrera S (de blauwe auto op de foto's) voor het eerst ook een turbmotor onder de kap. De eerste is goed voor 370 pk, de S schopt het tot 420 pk. Deze versies debuteren in ieder geval op de IAA in Frankfurt.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (26)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.