Polestar 3: gratis nieuwe processor naast software-update
Sneller denken
Polestar heeft een nieuwe update klaarstaan voor de Polestar 3. Die OTA-update komt draadloos en kosteloos naar de SUV, maar er is ook hardwarematige vernieuwing voor de elektrische SUV. En ook daar betaal je als Polestar 3-eigenaar geen cent voor.
Steeds meer moderne auto's zijn door middel van zogenoemde over the air-updates (OTA) op afstand te updaten. Dat betekent dat je zo auto zo nu en dan over nieuwe functionaliteiten komt te beschikken zonder dat je daarvoor een bezoekje hoeft te brengen aan de dealer. Polestar stuurt nu de negende OTA-update uit voor de Polestar 3. Die software-update brengt onder meer een 'digitale sleutelfunctie' en 'walk-away-vergrendeling' naar de auto. Dat betekent dat je voortaan ook je smartphone als autosleutel kunt gebruiken en dat de auto automatisch op slot gaat als je er een bepaalde afstand van neemt.
De Polestar 3 van modeljaar 2026 krijgt voortaan een nieuwe Nvidia Drive AGX Orin-processor mee. Dat zegt ons weinig, maar dat nieuwe stukje computerbrein vergroot het denkvermogen en de rekensnelheid van de Polestar 3. Wie al een Polestar 3 heeft, wordt niet vergeten. Huidige eigenaren kunnen namelijk een bezoekje brengen aan Polestar om hun auto kosteloos van de nieuwe chip te laten voorzien. Mooi meegenomen.