Peugeot 307 sedan voor China

Peugeot 307 sedan
De Peugeot 307 sedan staat tijdens de persdagen in Genève. Daarna wordt de auto weggehaald. Hij zal niet aan het Europese publiek worden getoond.
De Peugeot 307 sedan staat tijdens de persdagen in Genève. Daarna wordt de auto weggehaald. Hij zal niet aan het Europese publiek worden getoond.
Of er ook een 307 sedan voor de Europese markt komt, is nog onduidelijk. Deze 307 sedan wordt gebouwd in de Wuhan fabrieken in China en zal alleen in dat land worden verkocht. De 307 sedan is 26 centimeter langer dan de driedeurs.

De Chinese markt is zeer interessant voor autofabrikanten. Vorig jaar werden er 2,05 miljoen auto's aan particulieren verkocht. Dat is een stijging van 62 procent ten opzichte van 2002. Dertig procent van de verkochte auto's valt in de klasse van de 307. Liefst negentig procent daarvan is een sedan. En dat is in onze contreien wel anders.
Peugeot timmert behoorlijk aan de weg in China. Het merk heeft 80 dealers in de 52 grootste steden van het land. De 307 sedan komt in de zomer op de markt in China. Peugeot hoopt er dit jaar nog 15.000 van te verkopen. Volgend jaar moeten dat er 50.000 zijn.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.