Aan boord van de Peugeot 205 van Joas gaat het deze week in de Achteruitkijkspiegel over het terugkopen van auto's die je weleens hebt gehad, het behoud van de V12 bij Lamborghini en bellen achter het stuur. Marco bekent dat hij nog weleens een GTI zou willen. Maar dan niet van de 205 ...
Signalement
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 205 Génération 1.4i |
| Carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| Transmissie | 5 versnellingen, handgeschakeld |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 9.529 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 4-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 1.360 cc |
| Maximaal vermogen | 55 kW / 75 pk bij 5.800 tpm |
| Maximaal koppel | 111 Nm bij 3.400 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 3.705 mm / 1.572 mm / 1.376 mm |
| Wielbasis | 2.420 mm |
| Massa leeg | 830 kg |
| Laadvermogen | 445 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 800 kg / 405 kg |
| Banden | 165/70TR13Prijzen |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Brandstofverbruik | 7,3 l/100km |
10
Bekijk reacties
