AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Pagani-fabriek klaar voor de C9
7
Pagani heeft goedkeuring gekregen voor de plannen voor een nieuwe fabriek. Die is precies klaar als de nieuwe C9 in 2010 wordt gepresenteerd.
Pagani mag een nieuwe fabriek gaan bouwen die drie keer zo groot is al de huidige. Als alles volgens planning verloopt, is die precies klaar als de nieuwe C9 wordt geïntroduceerd. Dat is het nieuwe model dat in 2010 van start gaat. Er worden er flink meer van geproduceerd dan van de beroemde Zonda. Behalve de motor, wordt de gehele C9 in eigen huis gebouwd.
De krachtbron is opnieuw afkomstig van AMG en het nieuwe model doorloopt momenteel het zelfde testprogramma als een normale Mercedes. Dat betekent dat er met vier prototypes 800.000 moordende testkilometers worden afgelegd in temperaturen die variëren van +48 tot -30 graden Celcius.
Lees ook
Autotest
Test: Pagani Utopia – Zelf schakelen voor de ultieme hypercar-experience
Nieuws
Reportage: gewone stervelingen hebben op ‘The Quail’ niets te zoeken
Nieuws
Pagani Utopia Roadster: 864 pk sterke V12 en vol details
Nieuws
Pagani Huayra Epitome is heerlijk handbak-monster
Nieuws