Opel Zafira-programma uitgekleed

Opel Zafira OPC
De Opel Zafira loopt op zijn laatste benen. Inmiddels is begonnen met de afbouw van het programma. Dat kost onder meer de OPC de kop.
De nieuwe Opel Zafira is in 2011 te koop. Dat betekent dat het huidige model aan het einde van zijn levenscyclus is. Opel is dus begonnen met het afbouwen van het programma. Een aantal versies is uit het programma gehaald. Daaronder is de 240 pk sterke OPC-versie. De enige 'hot'-mpv die de catalogus rijk is, verdwijnt dus.
Daar blijft het niet bij. Ook de 2,2-liter benzinemotor wordt naar de eeuwige jachtvelden gestuurd. In de dieselhoek moeten we de 1,9-liter CDTi met 120 pk en 150 pk gaan missen. Ook de 1,6-liter CNG, waarbij aardgas moet worden getankt, is niet langer te koop.
De 1,7-liter CDTi Ecoflex vervangt de Ecotec. Het vermogen van 125 pk blijft gelijk, maar de vernieuwde motor scoort beter op het gebied van verbruik en emissie. Ook de 1,6-liter Ecoflex, de 1,8-liter Ecotec en de 1,7-liter CDTi Ecoflex scoren voortaan beter op dat gebied.
Tot slot wordt gemeld dat het Cosmo-uitrustingsniveau in de nadagen van de Zafira lederen bekleding en verwarmbare voorstoelen heeft. Tot slot is Waterworld Blue een nieuwe exterieurkleur.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.