Ook McLaren 720S klaar voor de racerij
720S GT3 geschetst
Aston Martin was er vroeg bij door zeer kort na de onthulling van de nieuwe Vantage al met de Vantage GTE op de proppen te komen. Ook McLaren schuift vandaag een nieuwe circuitracer naar voren. De op de 720S gebaseerde scheurneus is alleen in geschetste vorm op internet verschenen en dat heeft een reden. McLaren zegt het komende jaar namelijk nog nodig te hebben om de auto tot in de puntjes te perfectioneren.
Technische details laat McLaren nog niet los. Wel kunnen we de uitbundige bodykit en de forse achtervleugel op ons laten inwerken. Anders dan z'n straatlegale broer zal de auto over extra luchtopeningen beschikken. McLaren heeft overigens ervaring in de GT3-klasse. Zo liet de fabrikant voorheen onder andere de MP4-12C GT3 en de 650S GT3 over de circuits razen.
Ter herinnering: de 720S, de basis van deze racer, is de opvolger van de 650 en uiteindelijk de 675. Achter de voorstoelen huist een 4,0-liter V8 die 720 pk en 770 Nm levert, goed voor een sprint vanuit stilstand naar 100 km/h in 2,9 tellen.