Ook Ford Focus krijgt Red en Black Edition

Grote broer volgt voorbeeld Fiesta

Ford Focus Red en Black Edition
De Red en Black Editions van de Fiesta smaken bij Ford Nederland blijkbaar naar meer: de importeur introduceert deze speciale edities nu namelijk ook bij de Focus.

De Focus Red en Black Editions hebben in tegenstelling tot de Fiesta's met dezelfde naam geen driecilinder onder de kap, maar de nieuwe 1,5-liter Ecoboost met 150 pk.

De meeruitrusting van de speciale edities omvat onder meer vijfspaaks 18-inchwielen, een navigatiesysteem met 8-inch touchscreen, Active Park Assist, dak en buitenspiegels in een contrasterende kleur, een Ford Individual-bodykit, koplampen met zwarte behuizing, privacy glass, mistlampen vóór, sportstoelen en SYNC 2.0-connectiviteit.

De Focus Red Edition en Black Edition kosten als hatchback 25.495 euro. De Wagon mag voor 26.495 euro mee.

Ander nieuws voor de Focus is dat de 1,0-liter Ecoboost 125 pk en 2,0-liter TDCi 150 pk nu ook met automatische transmissie beschikbaar zijn.

PRIVATE LEASE Ford Focus

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (54)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.