AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Omzet Volkswagen stijgt
56
Volkswagen heeft in de eerste 9 maanden van dit jaar een omzet behaald van 145,7 miljard euro, tegen 144,2 miljard euro in dezelfde periode een jaar geleden. Het Duitse bedrijf profiteerde van een gestegen verkoop. Dat maakte VW woensdag bekend.
De wereldwijde verkoop van de gehele groep ging in de eerste drie kwartalen met 3,8 procent omhoog tot 7,2 miljoen voertuigen. De operationele winst bedroeg 8,6 miljard euro, tegen 8,9 miljard euro een jaar eerder.
VW, moederbedrijf van merken als Audi, Seat, Skoda, Porsche, Bentley en de vrachtwagenbouwers Scania en MAN, rekent er nog steeds op dat de opbrengsten over heel 2013 hoger zullen liggen dan in 2012. De operationele winst moet op een vergelijkbaar niveau uitkomen als in 2012, aldus VW.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Volkswagen
Lees ook
Koopgids

Dit zijn de beste beginnersauto’s
Autotest

Dit is waarom wij de Volkswagen ID7 Tourer zo'n fijne reisauto vinden
Nieuws

Nieuwe Volkswagen-SUV is de superruime zevenzitter die wij niet krijgen
Nieuws

Volkswagen ID4 biedt voor de basisprijs nu ineens wel voldoende actieradius
Nieuws






