AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nu voorkant vernieuwde Captiva
7
Er was al een plaatje van de achterkant, hier zie je het front van de wederom gefacelifte Chevrolet Captiva. Die debuteert in Genève.
De bumper loopt verder naar beneden door, de grille is anders en de mistlampen zijn opnieuw ontworpen. Aan de achterzijde zijn er chromen uitlaateinden, een nieuwe bumper en LED-achterlichten. Nieuwe 18-inch wielen maken ook deel uit van de facelift.
Keyless entry&start behoort nu tot de standaarduitrusting. De stoelen hebben nieuwe bekleding gekregen (leder voor de topuitvoeringen) en ook het instrumentenpaneel heeft nu andere bekleding. Dual-zone airconditioning, achtergrondverlichting en verwarmde achterstoelen moeten het comfort verder verhogen.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Chevrolet Captiva 2.4i Style 2WD Rijdt perfect * inruil mogelijk
- 2007
- 198.359 km
€ 1.740

Chevrolet Captiva 3.2i Executive 4WD Aut. 7-Pers! Leer Navi Camera Park.Sens Stoelverw. Trekhaak!
- 2006
- 234.061 km
€ 4.949

Chevrolet Captiva 2.4i Style 2WD|PARK SENS|AIRCO|ELEK RAMEN|VELGEN|APK 06-26|
- 2006
- 298.531 km
€ 2.499