Nog steeds geen akkoord tussen Volkswagen en vakbond
Na 64 uur onderhandelen
Volkswagen en vakbond IG Metall hebben na ruim 64 uur onderhandelen deze week nog geen akkoord bereikt. Volkswagen hoopte voor kerst overeenstemming te bereiken, maar de vakbond laat weten dat er "nog steeds onenigheid over een aantal centrale kwesties" is.
De geschiedenis herhaalt zich, want eerder moesten we ook al melden dat Volkswagen en de vakbond er niet uitkomen. Volkswagen kondigde eerder dit jaar een flinke reorganisatie aan omdat het bedrijf in een crisis verkeert. De Duitse autobouwer heeft vooral last van hoge kosten en forse concurrentie uit China. Zo daalde de winst het afgelopen kwartaal met 64 procent ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder.
Om kosten te besparen wil Volkswagen tienduizenden banen in Duitsland schrappen en drie van de tien fabrieken in het land sluiten, tot grote onvrede van de vakbond. Er braken stakingen uit en er wordt al lang onderhandeld, maar een oplossing die voor alle betrokkenen werkt, is nog steeds niet in zicht.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Volkswagen T-Cross R-Line 1.5 TSI 150 PK DSG AUTOMAAT | LED Matrix IQ | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Navigatie |
- 2025
- 16.213 km

Volkswagen Polo 1.2 TSI HIGHLINE
- 2015
- 76.860 km

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150pk L1H1 28 | App Connect Navigatie | Trekhaak | Cruise Control | Verwarmbare Voorruit | Parkeersensoren Achter | Airco
- 2020
- 74.624 km
PRIVATE LEASE Volkswagen
Lees ook

Dit zijn de beste beginnersauto’s

Dit is waarom wij de Volkswagen ID7 Tourer zo'n fijne reisauto vinden

Nieuwe Volkswagen-SUV is de superruime zevenzitter die wij niet krijgen

Volkswagen ID4 biedt voor de basisprijs nu ineens wel voldoende actieradius



