Nissan Qashqai krijgt krachtigere diesel

Instappen vanaf € 37.490

Nissan Qashqai diesel

De motorenlijst van de Nissan Qashqai wordt binnenkort aangevuld met een krachtigere diesel. Gelijktijdig met zijn aankondiging communiceert de Nederlandse importeur ook het prijskaartje voor de dCi 150.

De huidige configurator van de Nissan Qashqai is gevuld met drie motoren: de DIG-T-benzinemotor met 140 of 160 pk en één diesel. Die dCi 115 wordt binnenkort bijgestaan door de krachtigere dCi 150 zelfontbrander. De nieuwe 1,7-liter diesel is leverbaar met een handgeschakelde zesbak met 2WD dan wel 4 WD en als Xtronic CVT-automaat met standaard 4Wd. Het maximumkoppel bedraagt 340 Nm. De nieuwe motor is leverbaar met vijf pakketten, van de Acenta tot de Tekna+. Prijzen voor de Qashqai dCi 150 beginnen bij € 37.490. Daarmee ligt de instapprijs voor de krachtigere diesel ruim € 9.000 hoger dan de algemene vanafprijs, want een Qashqai DIG-T 140 in een Visia-jasje gehuld, verlaat de showroom vanaf € 28.390. De instap-diesel met 115 pk is beschikbaar vanaf € 31.540.

PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Nissan
Nissan Qashqai DIG-T 140 Acenta
€ 676
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (18)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.