Nieuwe Volkswagen SUV heet Tiguan

Volkswagen Tiguan
AutoWeek-lezers konden samen met alle andere lezers van de bladen van AutoBild-groep stemmen voor de naam van de nieuwe Volkswagen SUV. Tiguan is uit vijf opties als winnaar gekozen.
AutoWeek-lezers konden samen met alle andere lezers van de bladen van AutoBild-groep stemmen voor de naam van de nieuwe Volkswagen SUV. Tiguan is uit vijf opties als winnaar gekozen.
In totaal hebben 117.824 lezers gestemd op de naam van de nieuwe Volkswagen. Naast het winnende Tiguan was er keuze uit Rockton, Nanuk, Samun en Namib. Van alle lezers stemde 36 procent voor de winnende naam. Onder hen wordt de hoofdprijs verloot: een Volkswagen Tiguan.
De Volkswagen Tiguan beleeft zijn debuut op de IAA in Frankfurt, die in het najaar van 2007 wordt gehouden. Alleen het basismodel van de SUV op basis van de Golf krijgt voorwielaandrijving. De rest beschikt over 4Motion-vierwielaandrijving.
De basismotorisering is de 1,4-liter TSI met 170 pk. De 2,0-liter TSI komst beschikbaar met 170 en 200 pk. Daarnaast zijn er twee varianten van de 2,0-liter TDI met 140 of 170 pk. Met zijn prijs zit de nieuwe VW naar verluidt op het niveau van de Toyota RAV4; daarvan kost de basisversie 28.750 euro.

PRIVATE LEASE Volkswagen Tiguan

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.