Nieuwe Saab's 9-3 ook in Nederland leverbaar
Eerder deze maand meldden we dat een financieel probleem bij National Electric Vehicle Sweden (NEVS) er momenteel voor zorgt dat de productie van de 9-3 voor vier weken op pauze staat. Gelukkig zijn er wel degelijk exemplaren gebouwd, sterker nog, ze zijn in Nederland te vinden!
Saab Apeldoorn mag zich namelijk 'de eerste Saab-dealer die niet in Zweden is gevestigd die de nieuwe 9-3 Aero Sport Sedan kan leveren' noemen. Samen met Saab Arnhem, Saab Utrecht en Driessen Autogroep werden zes hagelnieuwe 9-3's Aero in Zweden opgehaald.
Onder de kap vinden we de bekende viercilinder turbomotor die er 220 pk uit perst. Wat kleuren betreft, valt er niet veel te kiezen. De nieuwe 9-3's zijn alleen in Jet Black Metallic en Diamond Silver Metallic te krijgen. De vanafprijs moet nog worden bepaald, maar volgens de officiële berichtgeving zal die tussen de 50 en 55 duizend euro komen te liggen.
Lees ook

Deze occasions zijn extreem: rijdende sigaren voor ultiem rijgenot in de open lucht

Tot 31 auto’s per laadpunt: ‘laaddruk’ verschilt sterk per gemeente

De allereerste Genesis-dealer van Europa staat in… Almere!

Bouwmarkten zien flinke stijging in verkoop jerrycans
