AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe Saab 9-3 niet met GM-techniek
25
Als bij Saab de storm na de introductie van de 9-5 en de 9-4X is geluwd, is het de beurt aan de 9-3. Als de verkoopdirecteur van Saab zijn zin krijgt, gebruikt die geen GM-techniek.
De verkoopdirecteur van Saab, Knut Simonsson, vertelt in de Amerikaanse pers dat het waarschijnlijk is dat de opvolger van de 9-3 geen gebruik maakt van een General Motors platform. Op welke basis het nieuwe model dan wel wordt gebouwd, vertelt hij niet. Wanneer de nieuwe 9-3 verschijnt, is na de overname van Saab voorlopig nog onduidelijk. Aanvankelijk stond de nieuwe 9-3 voor 2012 gepland.
Na de 9-3 heeft Saab een kleiner model op de verlanglijst staan. Dat moet de 9-2 of de 9-1 worden. Volgens de eerste berichten zal de vormgeving van de kleine Saab worden gebaseerd op deze BioHybrid Concept, die in 2008 op de Autosalon van Genève is getoond.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook
Nieuws

Deze Saab 9-3 is pas net begonnen - Liefhebber Gezocht
Reportage

Kijk eens wat we hier hebben: de Saab 9-3 Cabrio die we in 2015 weggaven als vakantiekar!

Saab 9-3X 1.9 TTiD – 2011 – 504.946 km – Klokje rond
Praktijkervaring

Praktijkervaring Saab 9-3 NG: voor eigenzinnige rijders
Achtergrond



