Nieuwe motor Skoda Octavia

Skoda Octavia
Skoda heeft op de AutoRai de Octavia met 1.9 TDI 96 kw (130 pk) gepresenteerd. Deze motor kennen we al van de Superb.

Skoda heeft op de AutoRAI de Octavia met 130pk sterke 1.9 TDI gepresenteerd. Deze motor wordt al in de Superb geleverd, maar komt dus nu ook in Skoda's middenklasser beschikbaar.

Het maximum koppel van de nieuwe TDI bedraagt 310 Nm bij 1900 tpm. De 1.9 TDI is leverbaar in de hatchback en de combi en in de uitvoeringen Comfort (alleen als Combi), Elegance en Laurin & Klement. De Octavia 1.9 TDI 130pk is leverbaar vanaf € 26.680 (Octavia Combi Comfort).

Daarnaast is er van de Octavia een extra compleet actiemodel, de Collection. De op de Comfort-uitvoering gebaseerde auto heeft onder meer 16-inch lichtmetalen velgen, radio/CD-speler, klimaatregeling en regensensor. Hij is leverbaar met 1.6, 2.0 en 1.8 T benzinemotor of als 1.9 TDi (90pk, 100pk of 110pk). De meerprijs voor een Octavia Collection ten opzichte van de Comfort uitvoering bedraagt voor de hatchback 1.235 euro en voor de Combi 1.340 euro. De Octavia Collection is verkrijgbaar vanaf 19.995 euro.

Ook van de Fabia is een actiemodel onder de naam Creation verkrijgbaar. De Fabia Creation is gebaseerd op de Fabia Comfort, maar heeft verder nog airconditioning, een boordcomputer en dakrails voor de Combi. Chroom accenten en speciale binnenbekledingen maken het geheel af. De Fabia Creation is met bijna alle motor- en carrosserievarianten verkrijgbaar. De prijzen beginnen bij 13.280 euro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.