Nieuwe Hyundai Santa Fe ook als zevenzitter

Hyundai Santa Fe
De nieuwe Hyundai Santa Fe wordt ook leverbaar met een derde zitrij. Hyundai maakt met de zeven zitplaatsen optimaal gebruik van de groeispurt die de midi-SUV heeft gemaakt.
De nieuwe Hyundai Santa Fe wordt ook leverbaar met een derde zitrij. Hyundai maakt met de zeven zitplaatsen optimaal gebruik van de groeispurt die de midi-SUV heeft gemaakt.
De nieuwe Hyundai Santa Fe groeit ten opzichte van het huidige model met 17,5 centimeter gegroeid. De wielbasis is acht centimeter langer. Dat betekent dat de Sante Fe beschikt over flink meer binnenruimte. Hyundai heeft daarom besloten kopers van de Santa Fe de keuze te geven tussen een vijfzits- en een zevenzits uitvoering, waarbij de derde zitrij op de laadvloer is geplaatst.
De huidige Hyundai Santa Fe is gelanceerd in 2000. Het was een van de eerste modellen in de klasse van kleinere SUV. Het model heeft Hyundai geen windeieren gelegd. In 2001, het eerste complete verkoopjaar van het model, zijn 1.550 exemplaren verkocht. Tot en met oktober van dit jaar zijn 717 stuks op kenteken gezet.
De nieuwe Santa Fe is groter geworden om de Tucson wat meer ruimte te geven. Tot nu toe zitten de twee SUV's van Hyundai elkaar wat betreft formaat in het vaarwater. Overigens betekent de komst van de grotere Santa Fe niet het einde van de grootste SUV van Hyundai: de Terracan.

PRIVATE LEASE Hyundai Santa Fe

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.