AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Mitsubishi wil 1,4 miljard aan aandelen uitgeven'
14
Mitsubishi Motors is van plan om 2 miljard dollar (1,4 miljard euro) op te halen met het uitgeven van aandelen in januari.
Dit schrijft persbureau Reuters op basis van anonieme bronnen. Het concern zou het geld gaan gebruiken om steun uit 2004 af te betalen.
Begin vorig decennium kwam Mitsubishi in de problemen na een mislukte samenwerking met DaimlerChrysler. Het Japanse bedrijf moest gered worden door zusterconcerns Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi UFJ Financial en Mitsubishi Corp.
Als de steun eenmaal afbetaald is zou het bedrijf ook in staat zijn om voor het eerst in 15 jaar een dividend te betalen. "Dit verandert Mitsubishi weer in een normaal bedrijf", aldus een van de bronnen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Mitsubishi
Lees ook
Nieuws

Vooral Japanners en max 60 km/h: waarom Groenland het opmerkelijkste autoland ter wereld is
Vraag en Antwoord

'Navigatieweergave in display van mijn Mitsubishi Colt werkt niet en dat is non-conforme levering'
Op Zoek Naar

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren
Nieuws

Wie schudt deze Mitsubishi Galant wakker? - Liefhebber gezocht
Vergelijkende test




