'Mitsubishi wil 1,4 miljard aan aandelen uitgeven'

Mitsubishi Outlander PHEV
Mitsubishi Motors is van plan om 2 miljard dollar (1,4 miljard euro) op te halen met het uitgeven van aandelen in januari.

Dit schrijft persbureau Reuters op basis van anonieme bronnen. Het concern zou het geld gaan gebruiken om steun uit 2004 af te betalen.

Begin vorig decennium kwam Mitsubishi in de problemen na een mislukte samenwerking met DaimlerChrysler. Het Japanse bedrijf moest gered worden door zusterconcerns Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi UFJ Financial en Mitsubishi Corp.

Als de steun eenmaal afbetaald is zou het bedrijf ook in staat zijn om voor het eerst in 15 jaar een dividend te betalen. "Dit verandert Mitsubishi weer in een normaal bedrijf", aldus een van de bronnen.

PRIVATE LEASE Mitsubishi

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.